Ali Lohan začala pracovat jako modelka a hodně zhubla.

Ali Lohan začala pracovat jako modelka a hodně zhubla. Profimedia.cz

Sedmnáctiletá sestra Lindsay Lohan drasticky zhubla, už je jen kost a kůže

Sedmnáctiletá Ali, celým jménem Aliana Taylor Lohan, je poměrně úspěšnou americkou modelkou a také sestrou Lindsay Lohan. Ali byla od dětství drobná, ale při pohledu na její poslední fotografii se nedá ubránit dojmu, že dívka může mít problémy s příjmem potravy. Během její návštěvy u sestry v domě v Santa Monice jí trčí klíční kosti a ruce i nohy má jako párátka.

Ali působí v modelingu již od tří let, kdy byla pod vedením své matky Diny upsána agentuře Ford Model a již jako dítě se objevila v mnoha kampaních  a focení pro Vogue Bambini, Teen Vogue a nebo Rave Girl. V roce 2008 se objevila v dětském fantasy filmu Mostly Ghostly a v tomtéž roce se začala objevovat v letevizní pořadu Living Lohan po boku své matky.

Letos však začala spolupracovat s modelingovou agenturou NEXT, s níž podepsala několikaletý kontrakt a právě od té doby vypadá Ali pohuble a nezdravě. Tlačí snad věhlasná agentura na Loha kvůli váze?

Agentura NEXT zastupuje mnoho světoznámých tváří modelingu včetně Anji Rubik, Mirandy Kerr či Karlie Kloss, ale také řadu českých a slovenských krásek. Například Petru Němcovou, Danielu Peštovou, Adrianu Sklenaříkovou nebo Veroniku Vařekovou. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků