Aneta Vingerová je skoro po měsíci zpátky ze Španělska. Super.cz

Měsíc mimo český šoubyznys jí změnil pohled na svět. Vignerová bude pomáhat potřebným

Před pár dny se Aneta Vignerová (35) vrátila po měsíci z Barcelony. V hlavním městě Katalánska hlavně odpočívala. „Barcelona byla naprosto omračující. Když jsem vyšla z domu, tak jsem měla stále tendenci po něčem koukat. Lidi byli skvělí. Chtěla bych se tam vrátit,” říká držitelka titulu Miss ČR 2009.

"Asi bych o tom přemýšlela, kdybych tam měla stabilní práci. Já jsem tam ale jela poznávat město,” dodává sympatická brunetka, která tam chtěla fungovat i jako modelka. „To ale nakonec nevyšlo, možná to chtělo lepší přípravu. Možná nejsem ten vhodný typ, možná jsem starší. Modeling tady a v zahraničí se nedá srovnávat. Já jsem tady zlenivěla,” přemýšlela nad možnostmi uplatnění Vignerová na večírku speciálně destilované švédské vodky.

Na dovolené měla Aneta možnost přemýšlet o životě a o tom, čemu se bude věnovat, až už o ni jako o modelku nebude vůbec zájem. „Potkala jsem tam shodou náhod jednu holčinu z Prahy, Ivu, která s manželem podporuje různé charitativní projekty a sbírají peníze pro potřebné. Byla to pro mě zvláštní náhoda, tak mě to nakoplo. Oslovili jsme domov důchodců a obveselíme seniory. Spousta z nich už nemá příbuzné, a tak bych tento projekt chtěla nějak podpořit. Moc se na to těším,” říká Aneta, která se chce uplatnit právě v této sféře. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků