
Terezie Kašparovská s dcerou Emou. Foto: hermina.cz
Víme první: Moderátorka Primy Terezie Kašparovská se rozvedla
Moderátorka TV Prima Terezie Kašparovská se už hodně dlouho neobjevila ve společnosti. Nebyly jí totiž příjemné otázky na její rozvod s učitelem Luborem a mimomanželský vztah s kolegou z krimi zpráv Ondřejem Pořízkem.
Výjimku udělala na přehlídce džínové módy, kam dorazila s šestiletou dcerou Emou. Tu vůbec poprvé vyvedla do společnosti. U ní doma už vše dospělo ke klidnému konci. Podle informací Super.cz se Terezie s manželem dohodla na rozvodu. "Už to mají za sebou. Žádné problémy nebyly, protože se na všem domluvili," řekla Super.cz její známá.
S kolegou z televize už ale také nechodí. Podle zdrojů ze zákulisí byl problém věkový rozdíl. Terezii je třiatřicet a pětadvacetiletý Ondřej pro ni byl příliš nevyzrálý. ■
Fotogalerie
Terezie Kašparovská s dcerou Emou. ■
Foto: hermina.cz
Terezie změnila účes a předvedla perfektní figuru. ■
Foto: hermina.cz
Přehlídku moderovala Nikol Moravcová. ■
Foto: hermina.cz
Renata Langmannová předvedla ploché bříško a vypracovaná stehna. ■
Foto: hermina.cz
Čím kratší šortky, tím lepší. ■
Foto: hermina.cz
I ženy se silnějšími stehny si mohou vybrat model pro sebe. ■
Foto: hermina.cz