Sonali Bendre Behl

Sonali Bendre Behl Profimedia.cz

Bollywoodská hvězda si vyslechla krutou zprávu. Diagnostikovali jí rakovinu v pokročilém stadiu

14. července 2018 11:24

Indická herečka, hvězda bollywoodských filmů a moderátorka Sonali Bendre Behl (43) si před pár dny vyslechla od lékařů krutou zprávu. Po vyšetřeních, která podstoupila kvůli bolestem, jí diagnostikovali rakovinu v pokročilém stadiu, jak fanouškům (bez upřesnění) oznámila minulý týden na sociální síti.

S příznivci herečka komunikuje i nadále. Během léčby, kterou podstupuje v New Yorku, na Instagramu například sdílela videokoláž z fotek z kadeřnického salonu, na nichž je zachyceno, jak se kvůli chemoterapii zbavuje svých krásných dlouhých vlasů.

Při té příležitosti zároveň všem poděkovala za slova podpory. „Příval lásky, které se mi v posledních dnech dostalo, je neskutečný... Jsem vděčná především vám, kteří sdílíte příběhy boje s rakovinou, ať už vaše nebo vašich milovaných. Dávají mi extra dávku síly a odvahy a, co je nejdůležitější, vědomí, že v tom nejsem sama,“ napsala Bendre Behl.

Největší oporou je jí manžel, režisér Goldie Behl, i další členové rodiny, stejně jako blízcí přátelé. „Mám tu nejlepší podporu, jakou si můžu přát,“ uvedla herečka.

Sometimes, when you least expect it, life throws you a curveball. I have recently been diagnosed with a high grade cancer that has metastised, which we frankly did not see coming. A niggling pain led to some tests, which led to this unexpected diagnosis. My family and close friends have rallied around me, providing the best support system that anyone can ask for. I am very blessed and thankful for each of them. There is no better way to tackle this, than to take swift and immediate action. And so, as advised by my doctors, I am currently undergoing a course of treatment in New York. We remain optimistic and I am determined to fight every step of the way. What has helped has been the immense outpouring of love and support I’ve received over the past few days, for which I am very grateful. I’m taking this battle head on, knowing I have the strength of my family and friends behind me.

Příspěvek sdílený Sonali Bendre (@iamsonalibendre), Čec 3, 2018 v 11:46 PDT

Herečka sdílí svůj boj s nemocí s fanoušky  

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků