Candice Swanepoel

Candice Swanepoel Foto: Super.cz/ Profimedia.cz

Modelingová star ukázala 12 dní po narození syna poporodní bříško. Tohle vzkazuje kritikům

12. července 2018 12:47

Jsou to tři týdny, co modelka Candice Swanepoel (30) doma porodila své druhé dítě, syna Ariela. Do bikin si ale troufla už po 12 dnech, když zamířila na jednu z pláží milované Brazílie. U moře se věnovala staršímu Anacovi. Obě děti má modelka s dlouholetým partnerem Hermannem Nicolim.

Fotky, které zde byly pořízené, jako vždy obletěly celý svět a vzbudily vlnu komentářů. Převažovaly pozitivní, jak by ne, našli se ale i tací, kteří slavnou modelku kritizovali kvůli bříšku, které jí zatím zůstává. Modelka si to ale nenechala líbit: „Tohle jsem já 12 dnů po porodu syna. Pokud mě chcete kritizovat, podívejte se nejdřív na sebe,“ vzkázala trollům.

A pak dodala: „Společnost umí být krutá. Standardy krásy jsou občas nereálné, zvlášť pro ženy v tomto období. Nestydím se ukázat své poporodní břicho, jsem na něj vlastně dost hrdá. Svého syna jsem v něm 9 měsíců nosila, takže myslím, že mám právo mít malé bříško. Je to proto, že jsem modelka? I my jsme lidé, takže mě nechte si v klidu užívat na pláži.“ 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků