Seznámení Václava Kopty a Jany Zelenkové Video: Česká televize

Do StarDance míří další pár: „Ufňukaný mamánek“ dostal pedantskou tanečnici

Herec, skladatel a hudebník Václav Kopta (56) je dalším z řady slavných lidí, kteří přijali nabídku zasoutěžit si v českotelevizním tanečním klání StarDance. Rodině tím zprvu sice způsobil trochu rozpaky, ale zvědavost nakonec zvítězila. Tanečním krokům ho bude učit Jana Zelenková.

„Reakce mé rodiny byla jednoznačně rozporuplná. Samozřejmě přišly obavy z toho, jestli děti tatínka ještě vůbec na podzim uvidí, jestli tatínek přežije a jestli se ve zdraví vrátí. Pak začala převládat zvědavost, co to s tatínkem udělá. Jestli náhodou trochu nezhubne a jestli si nezlepší taneční dovednosti. Manželka samozřejmě také neskákala radostí dva metry do vzduchu. Ale já si myslím, že naše výkony s Janou ji přesvědčí, že to bylo správné rozhodnutí,“ popsal Václav první pocity a reakce rodiny.

Obecně prý není soutěživý typ, ale doufá, že se to s obutím tanečních bot změní: „Upřímně doufám, že mě to vyhecuje, a že nezklamu Janu třeba tím, že po prvním nezdaru začnu fňukat. Musím ji upozornit, že jsem ufňukaný mamánek, takže budu potřebovat pevnou ruku. Držím se toho, že jsme jako olivy - až když jsme drceni, tak z nás jde to nejlepší,“ smál se.

Jeho taneční partnerka Jana naopak dodala, že Kopta přišel „nabuzený a nahecovaný“. „Ale jelikož jsem veliký pedant, tak si myslím, že nám to půjde spolu dobře. Myslím také, že to bude sranda,“ předvídá tanečnice. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků