Deppův syn je na tom zdravotně špatně.

Deppův syn je na tom zdravotně špatně. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Fanoušci se báli, že je Depp nemocný. Vážné zdravotní problémy má ale jeho syn Jack (16)

28. června 2018 9:45

Podle francouzské publikace Public má syn herce Johnnyho Deppa (55) Jack (16) vážné zdravotní problémy. Oznámili to na premiéře filmu A Knife In The Heart, kde si zahrála Jackova matka Vanessa Paradis (45). Ta musela účast na premiéře odvolat pro Jackovy vážné zdravotní problémy. Fanoušci přitom mají obavy, že nemocný je Depp.

„Bohužel Vanessa nemůže být dnes večer přítomna, kvůli vážným zdravotním problémům syna,“ vysvětlil režisér Yann Gonzalez. Johnny byl mezitím v Mnichově, kde koncertoval s kapelou Hollywood Vampires. Ani jeden z rodičů se ke zdravotnímu stavu syna zatím nevyjádřil.

Jack byl jen den před tím spatřen s matkou v restauraci Charles De Gaulle v dobré kondici. Jackovi rodiče spolu byli 14 let, i když se nikdy nevzali. Kromě Jacka mají i dceru Lily-Rose (19), která se živí jako modelka. Na rozdíl od svých slavných příbuzných se Jack slávě vyhýbá a drží se spíš stranou. Zprávy o jeho zdravotních problémech přišly jen týden poté, co byl publikován článek z Johnnyho soukromí v časopise Rolling Stone, kde herec promluvil o svých problémech. 

Kristýna Janoušková , Super.cz


Časová osa článků