Nákupní šílenství dorazí na Moravu. Chytrý mobil za 500 Kč, značková sluchátka za 1 Kč

V olomoucké Galerii Šantovka otevírá Mi Store a takovou nákupní akci, jakou připravili pořadatelé, Morava ještě neviděla. Když stejný exkluzivní showroom Xiaomi startoval v Praze, dorazily stovky zájemců a o obřích frontách psala média po celé zemi.
úvodní foto

úvodní foto Foto: Xiomi-czech

Když Galerii Šantovka navštívíte v pátek 29. června, můžete si koupit jeden z 1 130 produktů za bombastickou cenu. Značková sluchátka Xiaomi za korunu, kultovní fitness náramek Xiaomi Mi Band 2 za 50 Kč, chytré sportovní hodinky Amazfit Bip za dvě stovky, nebo kameru do auta Xiaomi Mi Dash Cam za 350 Kč. Největším hitem bude smartphone Xiaomi Redmi 4X, který Heureka.cz vyhlásila Produktem roku 2017. Normálně stojí 3 390 Kč, v pátek v Šantovce bude za pětistovku.

Slavnostní otevření prvního Xiaomi Mi Store na Moravě:

  • Obchodní centrum Galerie Šantovka
  • Pátek 29. června 2018
  • V 9:00 startuje soutěž o čističku vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier 2, smartphone Xiaomi Redmi Note 5 a elektrickou koloběžku Xiaomi Mi Electric Scooter. Stačí do 16:00 vyplnit krátký kvíz u našich hostesek. Vyhlášení proběhne v 16:30
  • Slavnostní otevření Mi Store ve 11:00
  • Pro nejmenší je v rámci dětského dne Galerie Šantovka připravena soutěž na elektrických koloběžkách o hodnotné ceny
  • Programem provede DJ Lowa z ostravského rádia Hellax

Mi Store je prostorný showroom s moderním čistým designem, kde jsou technologie na prvním místě. K vidění, vyzkoušení a koupi bude kompletní nabídka Xiaomi pro Českou republiku. Vedle chytrých telefonů, náramků, chytrých hodinek, kamer, powerbank, sluchátek a příslušenství to bude třeba i elektrická koloběžka Mi Scooter 2, špičkový přenosný počítač Mi Notebook Air nebo skvělá čistička vzduchu Mi Air Purifier 2.

Redmi Note 5

FOTO: Xiomi-czech

Co je Xiaomi
Xiaomi je 4. největší výrobce chytrých telefonů na světě a 3. nejprodávanější značka mobilů na českém trhu. Firma založená v roce 2010 je označovaná za nejúspěšnější startup na světě.
Firma sbírá nejpovedenější produkty po celé Číně, pomůže s vývojem, zapojí je do svého ekosystému a nabízí je pod svou značkou Mi, takže ji už dávno nevídáme jen na telefonech. V České republice se prodávají kamery, počítače, koloběžka, powerbanky, sluchátka, fitness náramky, chytré hodinky. V domovské Číně Xiaomi nabízí stovky dalších produktů od jednoduchého konektoru po Segway.

Po dvou menších prodejních místech Mi Zone v Ostravě je olomoucký Mi Store prvním velkým showroomem Xiaomi v regionech.Časová osa článků