S manželem Václavem Janatou, reportérem primáckých Krimi zpráv

S manželem Václavem Janatou, reportérem primáckých Krimi zpráv Herminapress

Půvabná televizní hvězdička už za měsíc rodí. Tady se pochlubila bříškem na své asi poslední společenské akci před porodem

Přestože bude už na konci července rodit, společenským aktivitám se nevyhýbá. Tereza Jemelíková vyrazila s manželem Václavem na premiéru snímku Jurský svět: Zánik říše. V návštěvě kina Imax jí nezabránilo ani vyklenuté bříško.

Bývalá reportérka VIP zpráv se nebála vyrazit v požehnaném stavu na akční snímek plný krvelačných dinosaurů. „Někde jsem četla, že návštěvy kina a koncertů nemusí těhotné snášet dobře. Byli jsme ale s manželem domluvení, že kdybych se cítila špatně, odejdeme dřív. Naštěstí musím zaťukat, že bylo vše v pohodě,” říká.

Tereza se snaží nepřipouštět si únavu a běžně funguje. „Vzhledem k tomu, že už máme doma dvouletou Emilku, tak nemám moc čas na únavu myslet,” směje se Tereza a jedním dechem dodává: „Hodně si ale naštěstí vystačí sama na zahradě. Jen už ji ale jen tak nepředběhnu. No a pochopitelně jsem strašně ráda, když chce pustit na chvilku pohádku, to si docela odpočinu.”

A těší se už dcera na bratříčka? „Já si nejsem moc jistá, jestli jí to všechno dochází. Říkáme jí, že je v břiše miminko, ona mi pořád vyhrnuje triko, břicho hladí a dává mu pusinky. Uvidíme, jaká bude realita, až se malej narodí. Trošku se bojím, aby nežárlila, ale plánuju si z ní udělat velkou pomocnici, aby se cítila důležitě a neměla k žárlení důvod. Pomáhá už teď třeba s vyndáváním věcí z myčky a úklidem, takže věřím, že to půjde. Je to zlato,” vysvětluje Tereza, která o svých mateřských zkušenostech píše na blogu Matky v nesnázích. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků