Zpěváci si uspořádali pánskou jízdu.

Zpěváci si uspořádali pánskou jízdu. Foto: archiv M.Vojtka

To je ale partička! Takhle paří Marian Vojtko, Petr Kolář a Václav Svoboda po představení

Jeden za všechny a všichni za jednoho, tak zní mušketýrská přísaha a tím se také řídila tato partička - Václav Svoboda (54), Marian Vojtko (48) a Petr Kolář (54). Všichni tři totiž spolu hrají v muzikálu Michala Davida Muž se železnou maskou v Divadle Broadway a již pěknou řádku let se kamarádí. Pochlubili se fotografií, kde je vidět, že si umí užívat i po práci.

„Já jsem spíše vinař, ale s touto partičkou jsem musel pít pivo, to je jasné, přeci nebudu kazit partu,“ prásknul exkluzivně pro Super.cz Marian Vojtko. „Pool party se konala u Petra Koláře, akci ve znamení summer beer jsme si parádně užili,“ sdělil zpěvák. Jak jsme se dále dozvěděli, tak v průběhu odpoledne prý kromě pití oblíbeného moku také probíhaly hodiny výuky zpěvu.

„Setkání, takový vlastně teambuilding jsme s klukama plánovali už delší dobu, nyní je fakticky krásné počasí, a hlavně všichni jsme měli volno, tak našemu setkání nic nebránilo. A trochu jsme i vlastně pracovali, dali jsme hodiny zpěvu našemu Porthosovi Vaškovi Svobodovi,“ dodal závěrem Marian. 

Eliška Vinterová , Novinky.cz


Časová osa článků