Kim a Kylie vypadají zezadu jako dvojčata.

Kim a Kylie vypadají zezadu jako dvojčata. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Přehlídka falešných zadečků: Která ze slavných Kardashianek ho má lepší?

14. června 2018 22:06

Sestry Kardashianovy jsou slavné svými zadečky. Především Kim Kardashian (38) si na něm založila kariéru, i když zarytě popírá, že by prodělala nějakou zvětšující proceduru. Podobným pozadím se pyšní i Khloé nebo nejmladší Kylie Jenner (21).

Právě s Kylie si nyní Kim vyšla v těsných legínách a obě zezadu vypadaly naprosto totožně. Útlý pas, bujné poprsí, a především výrazná pozadí jsou pro slavné sestry charakteristickými znaky. Ani Kylie nikdy nepřiznala, že by podstoupila zvětšení pozadí nebo jakýkoliv jiný zákrok, kromě zvětšení rtů. A to i přesto, že se její tělo a obličej během pár let proměnily drasticky.

Buď děvčata oplývají opravdu kvalitními geny, nebo se jedná o práci šikovného rodinného chirurga. Ať už jsou zadečky umělé, nebo ne, účel splňují a mladé maminky vypadají výborně ze všech úhlů. Přes věkový rozdíl mají tyto dvě sestry hodně společného. Obě se nedávno staly matkami, i když Kim už potřetí. A obě vaří balíky peněz na svých vlastních kosmetických značkách. Holky to prostě umí! 

Která ze sester Kardashianových má lepší pozadí?

Kristýna Janoušková , Super.cz


Časová osa článků