Barbora Mottlová Super.cz

Odhalila nejen kus ňadra v odvážných šatech, ale i soukromí: Sexy Mottlová je zase zamilovaná. Padesátníka vystřídal koloušek

Po rozchodu s padesátníkem už je zase šťastná. Herečka Bára Mottlová (35) na novou lásku nemusela dlouho čekat. Než se k tomu při našem rozhovoru přiznala, trvalo to docela dlouho. Napřed jsme rozebírali její sexy model, v němž odhalila skoro celé ňadro. "Ale nemůžu říkat, že jsem single, nebylo by to fér," svěřila Super.cz.

"Když jsme se s Robertem rozešli, měla spousta mých kamarádů starost, abych nebyla sama, tak mi začali domlouvat různé schůzky. No a na jedné z nich přeskočila jiskra. Je to krásné," vyprávěla nám, když jsme se potkali na otevření obchodu s neoprenovými kabelkami, mezi nimiž si vybírala nový kousek na dovolenou, kterou už prý s novým partnerem plánují.

Muž jejího srdce není tentokrát z branže a je o dva roky mladší než ona. "Další podrobnosti bych si ale ráda ještě nechala pro sebe. Je to opravdu čerstvé. Potkali jsme se před deseti dny, ale pár dalších schůzek už jsme měli," jde na to docela hopem Bára. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků