Tereza Křivánková promluvila o napjaté atmosféře před finále České Miss. Super.cz

Třetí nejkrásnější dívka Česka promluvila o drsných vztazích mezi finalistkami Miss: Toxická atmosféra plná urážek a pomluv!

Třetí nejkrásnější dívka Česka Tereza Křivánková (27) promluvila o vztazích mezi finalistkami nejprestižnější soutěže krásy. Přátelské vztahy? Ani náhodou! Nic horšího prý krásná modelka v životě nezažila.

"Hrozně bych ráda řekla, že jsme byly všechny kamarádky, bohužel to tak vůbec nebylo. Ke konci to bylo už hodně vyhrocený. Pár dní před finále mi dokonce jedna z finalistek řekla, že vypadám jako každej druhej Vietnamec ze sámošky, a že nechápe, co já ve finále dělám, když vypadám, jak vypadám, že jsem omyl soutěže," řekla Super.cz Tereza Křivánková.

V České Miss si nejvíce rozuměla s vítězkou Leou Šteflíčkovou (24) a finalistkou Nikolou Bechyňovou. S dalšími kráskami už to bylo horší.

"Podpatky jsme si nelámaly, spíš jsme na sebe házely pomluvy. Bylo to opravdu vyhrocený. Tahle toxická atmosféra snad nikdy nikde nebyla. A to jsem zažila hodně vyhrocených situací v model apartmánech v zahraničí," upřesňuje.

"Tušila jsem, že nebudeme nejlepší kamarádky všechny, ale že to bude až takové, to jsem nečekala," dodala Křivánková. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků