Stanislav Zindulka

Stanislav Zindulka Michaela Feuereislová

Koukejte: Takhle usměvavý štramák Zindulka rozkvetl po odchodu ze seriálu Ulice

Herec Stanislav Zindulka (79) po odchodu ze seriálu Ulice jen kvete. Herec si sám přál z projektu odejít, protože se obával o své zdraví. Za pokračování mu nestál ani honorář v řádu deset tisíc korun denně. Před pár lety totiž herec z přepracování zkolaboval, ochrnul a dohromady ho dávali specialisté na neurologii ve vojenské nemocnici.

Teď už zase vypadá jako štramák a do společnosti nevychází bez obleku a typického motýlka, za což ho vychválili i v módních policiích. Zindulka ve společnosti kolegyň stejné generace Blanky Bohdanové a Aleny Vránové pokřtil svoji autobiografii Moje cesta. Mrzelo ho jen to, že kvůli těžké viróze nedorazila Dagmar Havlová, která měla být kmotřičkou.

"Kdysi jsem ji učil a byl jsem moc rád, že jsem ji potkával při natáčení filmu Odcházení, který točil její manžel," vzpomínal Zindulka. Ten stále nelenoší, ale práci si pečlivě vybírá. Zahrál si v seriálu České televize pod pracovním názvem Elixír mládí z prostředí domova důchodců, v postprodukci je film Školní výlet a objeví se také v televizním filmu Posel. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků