Plavková sezóna je v plném proudu.

Plavková sezóna je v plném proudu. Foto: Super.cz/Profimedia.cz, Profimedia.cz

Která se vám líbí nejvíc? 4 slavné krásky, které ukázaly ženské křivky v bikinách

Také už jste se o víkendu svlékli do plavek a vydali někam k vodě? Pro slavné modelky je to na denním pořádku, sotva byla sezóna zahájena. Podívejte se, jak žhavé krásky vystavily svoje přednosti.

Hvězda WWE Lana vystavila vysportované křivky v bikinách na pláži v Miami. Do Miami vyrazila točit oblíbenou wrestlingovou reality show Total Divas. Možná na to nevypadá, ale tahle kráska je pěkně ostrá a uzemní vás jedna dvě.

Fitness modelka Hope Beel se vydala na dovolenou do Mexika a všem přítomným málem vypadly oči z důlků. Na vysportované postavě založila kariéru, takže je na ni v bikinách opravdu radost pohledět. Každý si ale občas potřebuje odpočinout, a tak si vesele užívala mexického slunce.

Modelky Claudia Romani a Carol Paredes se rovněž vyrazily slunit do Miami. Obě si také prošly populárními reality show. Romani se objevila v Secret Story in France (francouzská adaptace Big Brothera) a Peredes se účastnila francouzské Les Marseillais i dalších.

Plastiková Playmate Marissa Everhart vyrazila rovněž na jachtu do Miami, kde fotila reklamu, a v černých plavkách vystavila výstavní silikony. Právě díky silikonům si na Instagramu vysloužila stovky tisíc sledujících. Ukazuje je totiž opravdu ráda, stejně jako svůj plastikami poupravený obličej. 

Která kráska podle vás vypadá v plavkách nejlépe?

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků