Nemohou bez sebe být!

Nemohou bez sebe být! Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Slavný transsexuální páreček, který od sebe dělí 47 let, vyrazil do společnosti. Věřili byste, že tyto kočky byly dříve muži?

Nejslavnější transsexuální celebrita Caitlyn Jenner (73), dříve Bruce Jenner, který je zároveň otcem Kendall (27) a Kylie Jenner (25) ze slavného klanu Kardashianových, se už rok stýká s transsexuální dívkou Sophií Hutchins (21). Sice stále obě zarytě tvrdí, že netvoří pár a jsou jenom kamarádkami, ale nedokáží bez sebe udělat ani krok.

Dvojici pojí nejen prodělaná změna pohlaví, ale také láska ke golfu nebo fakt, že jsou obě republikánky. Sophia je známou aktivistkou, modelkou spodního prádla a stejně jako Caitlyn žije v Malibu. Hojně se spekuluje o tom, že se dvojice dokonce zasnoubila.

Podle Caitlyn je to však nesmysl a tvrdí, že se Sophií jsou pouze kamarádky. Caitlyn se v minulosti nechala slyšet, že na sex po proměně nemá ani pomyšlení. Pokud se jí však zeptáte, jak to má s partnerským životem, začne mlžit. „Budoucí životní partnerka? Přemýšlím o tom. Budoucí sexuální partnerka? Jen těžko. Možná nikdy,“ uvedla ve své knize Tajemství mého života. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků