Gudasová chystá veselku.

Gudasová chystá veselku. Herminapress

Půvabná muzikálová zpěvačka se provdá za hokejistu NHL Michala Neuvirtha

Muzikálová zpěvačka Karolina Gudasová (30) si řekne už v úterý 29. května sladké „ANO“ s otcem své dcerky Emilky hokejistou NHL Michalem Neuvirthem (30). „První svatba se uskuteční pozítří na radnici v Ústí nad Labem a bude pouze v rodinném kruhu, bude nás celkem s rodiči a svědky dohromady devět,“ svěřila Karolina s tím, že přátelé o veselku nepřijdou.

Druhá svatba bude v Řecku na pláži, kam odletíme začátkem června a ta už bude větší, letí nás včetně našich přátel celkem asi třicet,“ prozradila exkluzivně pro Super.cz Karolina, která se ustrojí do svatebního osm měsíců po narození rozkošné dcerky. „Svatební šaty obléknu z dílny mé kamarádky módní návrhářky Kamily Vodochodské, která je navrhla přesně podle mého zadání,“ pochlubila se Gudasová, jejíž bratrem je taktéž hráč NHL Radko Gudas (27).

A jaké jméno bude zpěvačka po sňatku používat? „Příjmení budu mít po svém manželovi, takže od úterý budu oficiálně paní Karolina Neuvirthová, už se moc těším, že celá rodina budeme mít společné příjmení,“ dodala závěrem půvabná zpěvačka. V neděli odehrála poslední muzikálové představení jako svobodná, a to Mýdlového prince v Divadle Broadway, kam se vrátila po porodu do role Marči. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků