Sagvan Tofi se pouští do pokračování Děti ráje. Super.cz

Sagvan Tofi pracuje na muzikálu Děti ráje 2, kde budou opět znít hity krále českých diskoték

Před pár dny se Sagvan Tofi (57) dočkal velké satisfakce, neboť jeho muzikál Čas růží, který je vyšperkován největšími hity z repertoáru Karla Gotta, oslavil stou reprízu. Herec ale neusíná na vavřínech a připravuje další projekt.

„Protože jedeme velké turné s projektem Děti ráje s písničkami Michala Davida a máme za sebou víc jak sedm set představení, to je taková legenda, tak bych chtěl Děti ráje 2,” promluvil o svém nápadu Sagvan, který doufá, že tohle pokračování bude ještě úspěšnější než jednička.

Příběh bude dál pokračovat. Doufám, že i herci, kteří v tomto představení doposud hrajou, přijmou nabídku dál hrát. Doufám, že nabídku příjme i Lukáš Vaculík, když bude hrát Luky, tak budu hrát i já. Moc se na to těším, protože ten příběh je veselej, vtipnej, milej, smutnej, tak doufám, že se bude lidem líbit,” říká Sagvan, který počítá s tím, že v pokračování úspěšného projektu využije tvorbu známého hitmakera. „Michal David je stejně jako Karel Gott legenda, protože jeho písničky zlidověly. Dělají dobrou náladu a jsou perfektním materiálem pro muzikál,” říká Sagvan. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků