Iva Kubelková v seriálu VIP vraždy Video: archiv FTV Prima

Iva Kubelková si zase zahrála v seriálu: A hned ji zastřelili a nechali vykrvácet!

Moderátorka a bývalá misska Iva Kubelková (45) si opět zahrála v seriálu. A tentokrát na půvabnou krásku nečekalo nic hezkého. V seriálu VIP vraždy si Kubelková zahrála majitelku soutěže Miss.

Seděla si celkem poklidně v kavárně, když vtom přišel číšník a třemi ranami ji poslal k zemi. Proč? Prostě jen proto, že je atraktivní a má schůzku s bývalým manželem spisovatelky Klaudie v podání Soni Norisové. A ta na ni začala trochu žárlit.

Postava Ivy Kubelkové tak v seriálu zemře, což se moderátorce nenatáčelo zrovna jednoduše. Naštěstí ale jen v představě Norisové, takže o ni diváci nepřijdou.

„Přestože člověk ví, že je všechno bezpečné, pohlídané a nemůže se nic stát, přiznám se, že jsem byla před touhle scénou dost nervózní. Když jsem ji četla ve scénáři, nedocházelo mi to. To až teprve, když na place vytáhli rekvizitáři zbraň,“ popisuje Kubelková svoje bezprostřední pocity.

„Zbraň s tlumičem není nic příjemného. Upozornili mě, že vydává zvuk a lítají z ní patrony, i tak jsem se po první ráně lekla, jak na mě ta patrona letěla. A cukla jsem sebou i podruhé,“ přiznala Kubelková, jež hrála například také v seriálech Přístav či Cesty domů. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků