Artur Štaidl má v poslední době samé problémy.

Artur Štaidl má v poslední době samé problémy. Herminapress

Syn Bartošové (†48) Artur Štaidl řeší další problém s kapelou: Přišel o zkušebnu kvůli požáru

Smůla se mu v poslední době lepí na paty. Poté, co musel řešit syn tragicky zesnulé zpěvačky Ivety Bartošové (✝48) Artur Štaidl (21) odchod tří členů své metalové kapely Behind The Mirror neboli Za zrcadlem, přišly další problémy.

Velký požár, který se minulý týden rozpoutal v průmyslové hale plné pneumatik, molitanu a nebezpečných tlakových lahví v pražské Hostivaři, byl v těsné blízkosti zkušebny, ve které tráví Artur se svou kapelou takřka veškerý svůj volný čas. „Pamatujete si na nedávný proslulý požár v Hostivaři? Ano? Výborně! Jednoduše řečeno, požár se odehrával v budově vedle naší zkušebny,“ prozradil nyní svým fanouškům na stránkách Štaidl.

Okamžitě také své posluchače uklidnil s tím, že se nikomu z kapely nic nestalo. „Měli jsme ovšem štěstí na vítr a naše věci přežily a my teda taky. Takže teď hledáme novou zkušebnu, protože na Hostivaři se nejspíš bude bourat. Kdybyste někdo o něčem věděl, budeme rádi za každou nabídku,“ svěřil se Artur, který se kapely rozhodně nechce vzdát.

V krátké době našel nové členy skupiny, se kterými již začal zkoušet a plánuje pro své posluchače samé novinky. „Nebojte, furt existujeme a makáme na nových věcech! Rodí se nám nové skladby a spousty koncertů, jenom jsme teď byli nuceni zbrzdit. 

Eliška Zajíc Vinterová , Novinky.cz


Časová osa článků