Taťána Makarenko vybrala finalistky Miss Czech Republic Super.cz

Soutěž krásy Táni Makarenko zná své finalistky: Ještě půl roku se budou připravovat, aby byly ještě krásnější

Soutěž Miss Czech Republic modelky Taťány Makarenko (33) už zná svoje finalistky, které se o titul utkají v září na slavnostním galavečeru. Ale vybrat je prý byla fuška. Z tisícovek krásek vybrali porotci devadesát dívek do semifinále, které probíhalo celé dva dny.

"Jeden den jsme z devadesáti vybrali dvacet a druhý den jsme si nechali na výběr deseti finalistek. Jsem plná dojmů a emocí, protože ta desítka je opravdu nádherná. Loni jsem si myslela, že krásnější holky už se přihlásit nemohou, a ono se to stalo. Jsem velmi spokojená a mám skvělý pocit," svěřila Táňa a vy to můžete zhodnotit v naší fotogalerii.

Před dívkami je ještě několik měsíců práce, než stanou na finálovém jevišti. "U nás je zvykem, že dívky půl roku připravujeme, máme různá soustředění v Praze i mimo ni, pojedeme i k moři. Už brzy bude i focení profilových fotek a oficiální představení finalistek. Tam už budou trochu upravené od nás, některé ostříhané, jiné možná změní i barvu vlasů, aby byly ještě krásnější, než jsou teď, uzavřela Táňa. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků