Takhle nějak bude vypadat svatba Harryho a Meghan

Takhle nějak bude vypadat svatba Harryho a Meghan Profimedia.cz

Vtípek: Jak to bude Meghan slušet jako nevěstě? Lego verze svatby roku tuto záhadu moc nerozluštila

Už v sobotu se Meghan Markle (41) přivdá do britské královské rodiny. Spojené království prožívá euforii stejně jako před sedmi lety, kdy se William oženil s Kate.

Svatba Meghan a Harryho je velkým zdrojem inspirace. Tváře budoucích manželů se objevují na nejrůznějších suvenýrech. Americká herečka svatební šaty předvede až ve svůj významný den, ale už teď se můžete podívat, jak v nich bude vypadat. Musí vám ovšem stačit její hodně stylizovaná lego verze.

Z necelých 100 tisíc kostiček vznikla replika hradu Windsor se členy královské rodiny včetně nevěsty Meghan. Po pravici manželů stojí William s Kate a jejich dvě děti George a Charlotte. Nejnovější přírůstek Louis se své kubistické podoby nedočkal. Svatební scénu doplňují další dvě postavy. Překvapivě nejde o ženichova otce Charlese a macechu Camillu, ale o jeho babičku Alžbětu II. s manželem Philipem.

Celý výtvor zahrnuje i průvod pěti set svatebčanů, v němž nechybí Elton John ani Spice Girls. Tuto parádu má na svědomí 11 stavitelů, kteří na díle pracovali 752 hodin. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků