Martina Big už se cítí jako černoška.

Martina Big už se cítí jako černoška. Profimedia.cz

Z drobné blondýnky je černoška s monstrózními ňadry: Teď chce i větší nos, rty a zadek, aby zapadla do africké scenérie

Pokud by Martina Big (29) na černý kontinent zavítala v době, kdy pracovala jako letuška, s místním obyvatelstvem by nesplynula. Teď už je z ní ale regulérní černoška.

Blondýnka z německého Trevíru nebyla se svým vizuálem spokojená a za plastické operace utratila v přepočtu 1,5 miliónu českých korun. Martina si nechala na několik fází udělat obrovská prsa, ale nakonec zjistila, že extrémní obvod hrudníku ji šťastnou neudělal. Problém byl v barvě kůže.

Martina absolvovala proceduru, díky níž má pleť jako rodilá Afričanka. K tomu jí dopomohly injekce s látkou ovlivňující její pigment. Proměna ale stále není u konce. „Můj obličej k africké vizáži nesedí. Potřebuji další plastiku. A rovnou si chci nechat i zvětšit rty. Všechno musí být větší. Pak přijde na řadu zadek,“ popsala bývalá letuška své další plány.

„Původně jsem toužila jen po opálené pokožce. Po injekcích mi začaly tmavnout i vlasy a oči. To proměna mě fascinovala. Teď se cítím jako příslušnice jiné rasy. Proto navštěvuji Afriku, abych lépe poznala zdejší kulturu,“ tvrdí Němka, která se už považuje za černošku. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků