Alena Šeredová se svým budoucím manželem.

Alena Šeredová se svým budoucím manželem.

Buffon požádal Šeredovou o ruku. Svatba bude v Praze

Česká modelka Alena Šeredová (43) se konečně dočkala. Její partner a otec dvou synů, fotbalový brankář Gianluigi Buffon (33) se konečně rozhoupal a požádal ji o ruku. Šeredová souhlasila, a tak svatba bude v červnu v Praze.

Trpělivost s brankářem fotbalového Juventusu se Aleně Šeredové vyplatila. Přestože Buffon dlouhých šest let o svatbě nechtěl ani slyšet, Šeredová se konečně dočkala. Ostře sledovaný pár, který spolu má dva syny Luise Thomase a Davida Lee, se bude brát. Itálským médiím to oznámil sám Buffon.

„V prosinci jsem ji během večeře požádal o ruku. Ona si vzala pár dní na rozmyšlenou a pak řekla ano. Svatba bude v červnu,“ prozradil Gigi, jak se Buffonovi mezi fotbalisty říká.

Nechal se také slyšet, že nechtěl nic uspěchat, protože se bude ženit jen jednou za život. Také prozradil, kde se bude přísně sledovaná svatba konat.

„Svatba bude v Praze. Je to město, kde se Alena narodila. Kde jinde by měla být,“ dodal Buffon. Ten patří mezi nejlepší a nejlépe placené fotbalové brankáře světa. V současné době chytá za Juventus Turín a italskou reprezentaci. 

Karen Mchitarjan


Časová osa článků