Pekař - Ještěžetě

Písničkář Pekař chystá novou desku: První písnička, k níž natočil klip, je o lásce

Jeho fanoušci budou míst radost. Písničkář Pekař vydává píseň nazvanou Ještěžetě, ke které natočil i videoklip, který vám přinášíme. Novinka je předzvěstí nového alba, které plánuje vydat po prázdninách.

V jubilejním, již desátém Pekařově klipu si tentokrát zahrála celá kapela, kromě Petra Štolby alias Pekaře kytarista Lukáš Netík, bubeník Miloš Filip a basák Ondřej Soukup, který je jakožto kameraman a režisér podepsán pod všemi devíti předcházejícími písničkářovými klipy.

„Ještěžetě je obrazem nového vztahu se všemi klady i zápory, které běžně v životě prožíváme. Právě ony vztahové sinusoidy, které tak emotivně prožíváme, nás staví před mnohokrát nevyřčenou otázku, na kterou naleznete odpověď v refrénu: Ještě, že Tě mám,“ popisuje skladbu Petr Štolba. „I to je důvod, proč píseň Ještěžetě vychází v květnu, měsíci lásky. Rád bych ji věnoval všem zamilovaným i těm, kteří lásku teprve hledají,“ dodal.

Pekaře nyní čeká nabitá festivalová sezóna, během které se objeví na mnoha místech po celé České republice. „Poslední dobou čerpám inspiraci z nádherného prostředí jižních Čech, což se ostatně odráží i v písni Ještěžetě. Těším se na festivaly, setkávání s lidmi, nová místa a možná taky na inspiraci pro další písničky, které se objeví už letos na podzim na mojí nové desce,“ uzavřel. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků