Kdo z desítky nejlepších holek postoupí do finále?

Kdo z desítky nejlepších holek postoupí do finále? Foto: Super.cz/TV Nova

Která holka má vaše sympatie? Podívejte se na 10 semifinalistek SuperStar

Pětici chlapeckých finalistů SuperStar už známe. A už tuto neděli diváci v přímém přenosu poznají pět postupujících dívek.

Ty už pilně trénují, aby předvedly co nejlepší výkony a zasloužily si postup. Po skončení nedělní epizody tak diváci a fanoušci poznají kompletní finálovou desítku.

A která děvčata si to rozdají o postup? Za zmínku jistě stojí talentovaná Adéla Ferencová, jež porotu ohromila svým perfektním napodobením zpěvačky Adele (34).

Ferencová se tentokrát pustí do Mariah Carey (52) a její písně Without You. Adele tentokrát čeká na další favoritku SuperStar Karmen Pál-Baláž, která zazpívá hitovku Someone Like You.

O postup do finále se popere i další osmička talentovaných dívek. Čekají na ně například písničky od Jennifer Hudson, Demi Lovato, Gabrielle Aplin či Ella Henderson.

Semifinále bude televize stejně jako minulý týden vysílat z nádherných prostor odsvěceného kostela v Litoměřicích. Přímý přenos tak bude mít naprosto ojedinělou a komorní atmosféru. Která semifinalistka je vám nejsympatičtější? Hlasujte v anketě pod článkem. 

Která ze semifinalistek SuperStar je vám nejsympatičtější?

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků