Známá bloggerka michaela_jonas si k narozeninám nadělila nové pětky!

Vyznavačka módy, zdravého životního stylu a známá osobnost na Instagramu Michaela Jonášová o víkendu oslavila narozeniny. Při té příležitosti ukázala svůj nový dekolt, který si nechala vylepšit na její oblíbené klinice MEDICOM Clinic.
Výběr kliniky byl pro Míšu prý jednoduchý, jelikož v MEDICOM Clinic podstoupila již několik dermatologických ošetření a vždy byla moc spokojená.

Výběr kliniky byl pro Míšu prý jednoduchý, jelikož v MEDICOM Clinic podstoupila již několik dermatologických ošetření a vždy byla moc spokojená. Foto: medicomclinic.cz

Proč právě plastika prsou?

„Celý život jsem na hrudníku nosila pěkné pětky. Jenže po ukončení kojení zbyl jen splasklý dekolt indiánské babičky. S tím se mi nechtělo žít, necítila jsem se žensky a pomalu jsem se styděla svléct před vlastním manželem,“ popisuje Michaela své důvody rozhodnutí pro augmentaci a modelaci prsou. „Zlomový bod mého rozhodnutí nastal v obchodě, když jsem si zkoušela asi patery plavky a málem jsem se rozbrečela. Ať už jsem oblékla vyztuženou podprsenku nebo sportovní střih, kůže prsou se hrnula všemi směry. Odraz v zrcadle byl totiž naprosto žalostný. Jako útěchu jsem si ale z obchodu odnesla legíny a rozhodnutí změnit to. Tedy podstoupit plastickou operaci prsou.“
Více fotografií z doby před operací najdete na Instagramu samotné Míši.

Před operací si na klinice vyzkoušela hned několik velikostí implantátů. Nakonec se s lékařem dohodli na velikosti 400 ml.

FOTO: medicomclinic.cz

Výběr kliniky byl jasný

Pro plastiku si Michaela vybrala kliniku MEDICOM Clinic, jelikož zde podstoupila již několik dermatologických ošetření a vždy byla moc spokojená. Celý zákrok konzultovala s plastickým chirurgem MUDr. Pavlem Horynou. „S panem doktorem jsem si sedla na první dobrou. Možná i proto, že máme oba podobný smysl pro humor a slabost pro módu. Trpělivě si vyslechl mé přání i požadavky, a nakonec jsme se shodli na kulatých implantátech značky Polytech a velikosti 400 ml,“ vzpomíná Michaela na první schůzku.

„Dříve jsem nikdy nenosila oblečení bez podprsenky, necítila jsem se. Nyní si to díky MEDICOM Clinic náležitě užívám,“ říká s úsměvem Míša.

FOTO: Instagram M. Jonášové

Obrovské množství spokojených klientek

Plastické operace prsou patří k nejčastěji prováděným výkonům na naší klinice. Na tyto zákroky se přímo specializujeme a ročně tak ke kráse a vyššímu sebevědomí pomůžeme tisícovce žen nejen z České republiky, ale i ze zahraničí,“ prozradil Míšin operatér MUDr. Pavel Horyna. Nejlepším důkazem toho, že plastičtí chirurgové z MEDICOM Clinic odvádějí skvělou práci, jsou fotografie dekoltů, které klinice zasílají jejich spokojené klientky. Tyto fotografie najdete na facebookovém a instagramovém profilu kliniky.

Míša, na přání svých fanoušků, nafotila na svém instagramovém profilu celou cestu k novému dekoltu.

FOTO: Instagram M. Jonášové

Nová prsa, nové sebevědomí!

Operace zvětšení a modelace prsou proběhla v březnu na klinice v Praze. „Celé období rekonvalescence jsem přizpůsobila doporučením pana doktora. A díky pomoci manžela a jeho maminky nejen s péčí o ročního syna jsem vše nakonec opravdu v poklidu zvládla,“ prozradila pár týdnů po zákroku spokojená bloggerka. „Z výsledku zákroku jsem málem oněměla. Když jsem spatřila svá nová prsa, chtělo se mi brečet štěstím – protože jsem to byla zase já, Michaela s pěknými pětkami. Nejvíce si proměny všímá můj manžel a jeho komentáře nelze publikovat. Jinak všichni přátelé tvrdí, že mi zákrok prospěl, a že je to „ta stará Michala“.
Míša na svém instagramovém účtu pro své fanoušky nafotila a podrobně popsala celou cestu k novému poprsí, za kterou sklidila obrovský ohlas! 


Časová osa článků