Vlastina Svátková byla zmalovaná po celém obličeji.

Vlastina Svátková byla zmalovaná po celém obličeji. Foto: archiv MikAel

Bála se, že jí sleze kůže z tváře: Vlastinu Svátkovou zmalovali v novém klipu jako kraslici po celém obličeji

Maminka tří dětí Vlastina Svátková, je v poslední době také vyhledávanou herečkou v hudebních klipech. Po písni Katarze skupiny Slza, v jejichž videoklipu si zahrála ženu, která dá před svým partnerem přednost jiné ženě, tentokrát natočila klip k písni Easily hudebníka MikAela.

„Je to taková chytlavá, ale zároveň nevtíravá skladba na dlouhé letní večery,“ vysvětlila herečka, která ve videu markýruje zpěv MikAela. „Ta skladba byla dvakrát tak zrychlená, takže jsem předstírala, že jsem úplně v pohodě, i když jsem nestíhala chytat text. Připadala jsem si jako páska, která se přetáčí v kazeťáku. Takovou roli jsem opravdu ještě neměla,“ smála se svému výkonu Vlastina.

V hodně emotivním klipu s letní atmosférou si natírá na obličej barvy, které jsou charakteristické pro celý umělecký vizuál MikAela. „Celou dobu jsem si tak v duchu říkala, jestli mně ty chemické barvy nezpůsobí na tváři alergii a jak asi budu vypadat, když to sundám, jestli to teda půjde sundat,“ svěřila herečka, které naštěstí zůstala pleť po natočení klipu z připravovaného alba EASY, bez poskvrnky.

Sama Vlastina si už přesně na svoji první lásku nevzpomíná. „Už ani přesně nevím, kdo to byl, ale myslím, že jsem se zamilovala už v první třídě,“ dodala s úsměvem. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků