Nezapomeňte na Den matek. Zbývá už jen pár dnů

Květnové rašení je v plném proudu a vzduch se tetelí magickou májovou atmosférou. Nemusíte být zrovna nenapravitelní romantici, abyste věděli, že už naši předkové v tomto čase dávali najevo svou přízeň milované osobě. Pokud si netroufáte na stavbu májky, máme pro vás tipy na modernější řešení.
Nejvyšší čas vybrat dárek ke Dni matek

Nejvyšší čas vybrat dárek ke Dni matek

Blíží se 13. květen a s ním i den, kdy si letos připomínáme, jak důležité jsou naše maminky. Možná už víte, čím tu svou potěšíte, ale pokud ne, poradíme vám, jak vyřešit výběr dárku elegantním a spolehlivým způsobem. Důležitou radu, co je právě „in“, nám poskytla lifestylová expertka Lýdie Malchárková: „Letošním módním trendem jsou květinové motivy, ať už drobné kvítky či výrazné exotické květy. Květinové záhony prostě zaplaví celý náš šatník. Máte-li rádi něco decentního, zvolte květinový šperk.“ Květiny, motýli a další přírodní motivy inspirovaly i designéry českého výrobce stříbrných šperků MOSHNA, kteří sestavili okouzlující jarní nabídku.

Koupit
nyní na Moshna.cz
Máj, lásky čas

Máj, lásky čas

Květen ale není jen o lásce mateřské. Ať už si máj, lásky čas, připomínáte polibkem pod rozkvetlou třešní v pozdní večer či jinou denní dobu, máte nejspíš pocit, že byste své city k drahé polovičce rádi vyjádřili i jinak. Co třeba darovat své srdce? Může vonět perníkem, marcipánem, nebo se trvale třpytit leskem stříbrného šperku značky MOSHNA. Srdíčka z jemného filigránu, zdobená kamínky či vykreslená prostou linií hladkého stříbra poví beze slov vše, co chcete svým drahým říct o hloubce svých citů. Vyberte si z nádherných jednoduchých kousků přívěsků na řetízku či náušnic nebo z propracovanějších exkluzivních stříbrných šperků opatřených ochrannou vrstvou rhodia a potěšte sebe i své blízké.

Koupit
nyní na Moshna.cz
Když potřebujete pomoc, Teta je nablízku

Když potřebujete pomoc, Teta je nablízku

Blíží se termín narozenin či svátku někoho, na kom vám opravdu záleží? Rádi vybíráte dárek osobně nebo už nemáte dost času objednat ho v e-shopu? Navštivte některou z drogerií Teta, kde ve speciálních stojanech MOSHNA naleznete dostatek stříbrné inspirace a můžete stříbrný šperk koupit ihned. A máte po starostech. K nákupu nad 500 Kč dostanete v těchto dnech navíc s kuponem od Tety ještě i 20% slevu. Milé překvapení, že?! Vyrazte tedy na nákupy a užijte si radost, kterou váš dárek způsobí vašim milovaným. Drogerie Teta je blízko i u vás.

Prohlédnout
nyní na Moshna.cz
Pro malé slečny

Pro malé slečny

Dárky za vysvědčení jsou sice ještě před námi, ale určitě už je načase začít se poohlížet po té správné odměně pro vaši malou školačku. Rozzářené oči a zaručené nadšení zajistí něžný a hravý dětský stříbrný šperk značky Jungle Pinkee. Pečlivé zpracování každičkého detailu roztomilých dětských šperků a kvalitní stříbro 925/1000 zaručují, že se z krásy a třpytu vybraných kousků budete moci těšit po dlouhou dobu. Při jejich výrobě dbáme také na zdraví a vrstvou čistého stříbra na povrchu všech šperků pro děti chráníme vaši malou slečnu před alergickou reakcí. Vyberte na e-shopu stříbrný dárek pro vaši holčičku ještě dnes.

Prohlédnout
nyní na Moshna.cz

Časová osa článků