Wifesharing – nový sexuální trend

U takzvaného wifesharingu pozve žena se svým partnerem cizí muže k radovánkám a splní si při tom rovnou dva tajné sny!
TheCasualLounge.cz

TheCasualLounge.cz Foto: TheCasualLounge.cz

Na casual dating portálech na internetu se šíří jako lavina takzvaný wifesharing. Při tom si pár pozve domů cizí muže na společný sex. Při takovýchto žhavých setkáních, při kterých se většinou jde pořádně na věc, si přijdou všichni zúčastnění na své:
Žena, protože se jí splní hned dva tajné sny: 1) Je objektem touhy hned vícero mužů a 2) může si užívat s cizím mužem.
Muži si také přijdou na své, protože i oni si mohou prožít vícero tajných snů, a to zažít sex s více účastníky, anebo mít sex s cizí ženou.

TheCasualLounge.cz

FOTO: TheCasualLounge.cz

Domlouvání takovýchto wifesharing-večírků probíhá skoro výhradně přes internetové stránky jako je www.TheCasualLounge.cz, kde přes 65 % registrovaných uživatelů tvoří ženy. Takovéto služby jsou ideální, protože nikdo tu nehledá velkou lásku, ale výhradně jen sexuální radovánky. Pod ochranou anonymity si stále více žen organizuje takovéto frivolní večírky:

Marie z Brna je jedna z nich: „Vždycky jsem si přála být hýčkaná vícero cizími muži najednou,“ vysvětluje nám. „Na www.TheCasualLounge.cz můžu v klidu a anonymně hledat vhodné partnery. To je perfektní, protože každý ví hned od začátku, na čem je, nikdo se nic nedozví a všichni si přijdou na své. Kdo by se chtěl taky někdy přidat k našim žhavým večírkům, měl by se ihned porozhlídnout na www.TheCasualLounge.cz!” zakončuje s dychtivým pohledem náš rozhovor.

TheCasualLounge.cz

FOTO: TheCasualLounge.cz

Bezplatné přihlášení a další informace o wifesharingu naleznete na: www.TheCasualLounge.cz 


Časová osa článků