Kazma napálil Leoše Mareše

Prohrál Mareš sázku o luxusní bourák? Kazma si vymyslel drsnou autonehodu a ušil na Mareše pěknou boudu!

Moderátor Leoš Mareš (46) se nechal nachytat od známého mystifikátora Kazmy! Jak jsme vás už několikrát informovali, Mareš uzavřel začátkem dubna bláznivou sázku, která spočívala v tom, že bude až do svého dnešního velkolepého koncertu v O2 areně jezdit v trabantu.

Jakmile by ho někdo nachytal v jiném voze, Mareš by mu musel odevzdat své luxusní ferrari. Leoš sázku striktně dodržoval a opravdu jezdil jen v trabantu (dokonce i na ples), dokud nepřišla Kazmova podpásovka.

Leoš Mareš byl svědkem autonehody, kterou se zachmuřeným výrazem ve tváři popsal na svém Instagramu.

„Celý smysl sázky s trabantem byl, že musím jezdit měsíc jen v trabantu, a když mě někde uvidíte podvádět, tak dostanu trest. Kazma to viděl jinak. Nafingoval nedaleko mého domova tragickou dopravní nehodu, která vypadala až neuvěřitelně skutečně. Pán zaklíněný kmenem v sedadle chroptěl, jeho paní měla na telefonu záchranou službu. Když jsem se snažil pomoci, prosila mě, abych zkusil autem o pár centimetrů couvnout a zachránit pánovi život. Poslechl jsem,“ svěřil se Mareš.

Aby paní pomohl, musel tedy v jiném voze zacouvat a v podstatě tak sázku prohrál. „Kazma to natočil a celý dnešní den se mě snažil přimět ke spolupráci a spoluvytvoření nové epizody jeho show. Podle něj jsem sázku o ferrari prohrál. Já si to nemyslím,“ říká Mareš.

Luxusní ferrari by tak teoreticky mělo být majetkem Kazmovy One Man Show. A co si myslíte vy? Prohrál Leoš Mareš sázku, nebo ne? 

Prohrál podle vás Leoš Mareš sázku?

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků