Dieta nefunguje? Proč většinou celková detoxikace ztrácí smysl

20. dubna 2018 0:05 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
S jarem přichází správný čas na očistu organismu, kterou máme spojenou především s hubnutím a přípravou na léto. Pohled do zrcadla po zimě mnohé totiž nepotěší. Stále více lidí zjišťuje, že detoxikace není jen omezení alkoholu či obyčejná dieta. Čím dál více lidí se nad problémem zamýšlí komplexně a dosahuje tak podstatně lepších výsledků. Snídaně, večeře, pohyb, redukce parazitů, alkohol.
Především únava a přechodné zhoršení všeho. To je ten pravý ukazatel

Především únava a přechodné zhoršení všeho. To je ten pravý ukazatel

S parazity je složité bojovat právě proto, že jsou to paraziti. Umí se schovávat, maskovat a hlavně vysávat svého hostitele. Umí ovlivňovat jeho chování, nutí ho přijímat víc potravy a kynout. Když prospívají, hostitel chřadne. Máme je všichni. Když se přemnoží, naše tělo a imunita za to draze platí. Bolesti, únava, zhoršení alergií, ekzémy, migrény, žádná nálada. Obvykle 2-3x ročně. Je s podivem, že pravidelné preventivní odčervení se do moderní doby dochovalo pouze u mazlíčků, koní a chovných zvířat. Přitom všichni jsme savci a paraziti jsou přenosní. Babičky dělaly různé tinktury či nakládané bylinky. My už můžeme najít přírodní doplňky, které obsahují extrakty testované po celém světě.

Více
nyní na wurm-ex.cz
Dieta a detoxikace bez odčervení nemá smysl

Dieta a detoxikace bez odčervení nemá smysl

Jistě jste si někdy říkala, proč jste pořád tak nepochopitelně unavená a přibíráte. Navíc alergie. Parazité přispívají k mnoha nemocem. Není v zájmu parazitů, aby člověk držel jakoukoliv dietu, hýbal se, natož sportoval. Poznáváte se? Důsledky jejich přemnožení, jako jsou nachlazení, vyčerpání, apatie či alergie, někteří lidé stále zaměňují za příznaky běžných nemocí. Bohužel. Denně jsou diagnostikovány 2-4 osoby v ČR, které mají škrkavku psí. O cestovatelích, chovatelích apod. ani nemluvě. Už babičky dobře věděly, proč několikrát do roka pijí bylinné tinktury. Na rozdíl od nich máme v lékárnách konečně k dispozici přírodní doplňky stravy řady Wurm-Ex.

Více
nyní na wurm-ex.cz
Půst, detoxikace, očista, Wurm-Ex?

Půst, detoxikace, očista, Wurm-Ex?

Je pravda, že lidé vyhledávají komplexní očistu čím dál častěji a preventivně. Většinou dohromady se svými mazlíčky. Vitalita, nová energie, hravost a lepší nálada jsou prostě patrné. Jaro je zcela ideální. Pro lidi můžeme najít léky na předpis, koření a Wurm-Ex. Jedná se o volně prodejný doplněk stravy k sehnání v každé lékárně. Pracuje na bázi součinnosti léty prověřených přírodních extraktů. Curcumin, juglans, piperin. Ve spojení se selenem a jódem podporuje imunitní odpověď organismu a celkovou obranyschopnost. Odčervení a očista těla měla vždy zásadní smysl. Můžeme zkusit i aktuální 40denní půst. Bez změny novou energii a vyšší imunitu však nečekejme.

Více
nyní na wurm-ex.cz
Bez vyzkoušení změnu nečekejte

Bez vyzkoušení změnu nečekejte

Wurm-Ex doplněk stravy je testován a užíván v rámci detoxikace a obranyschopnosti po celém světě. V ČR a SR lékárnách je k dostání za 690 Kč/ 26.80 EUR. Na stránkách výrobce ho však lze do konce týdne sehnat o 100 korun výhodněji (při zadání slova AKCE). Užívá se pouze 10 dnů a kromě úbytku váhy nemá nežádoucí účinky. Je pravda, že celková očista a odčervení přináší novou energii, vitalitu a podstatně zvýšenou obranyschopnost. Přidejte se k našim sportovcům a neztraťte příležitost výborného načasování této zvýhodněné akce! Wurm-ex seženete v každé lékárně nebo na stránkách výrobce, kde je nyní v prodeji i výhodné rodinné balení s reproduktorem zdarma.

Využít akci
nyní na wurm-ex.cz

Časová osa článků