Jane Seymour a Paris Hilton se sešly na módní akci s charitativním podtextem.

Jane Seymour a Paris Hilton se sešly na módní akci s charitativním podtextem. Profimedia.cz

Paris Hilton (37) a „doktorka Quinnová“ (67) ve stejných šatech: Třicetiletý věkový rozdíl tady hledáme marně

O tom, že herečka Jane Seymour (71) vypadá báječně, už se toho napsalo mnoho. Nejlépe to však vynikne v konfrontaci s některou z mladších celebrit. Jedinečnou příležitost přinesla úterní charitativní módní akce v Los Angeles, na níž se „doktorka Quinnová“ sešla ve stejných šatech s hotelovou dědičkou Paris Hilton (41). Třicetiletý věkový rozdíl, který mezi nimi je, byste ale hledali marně.

Sama Seymour v nedávném rozhovoru pro magazín Playboy svěřila, že se cítí mnohem přitažlivější, než když byla mladší. „S přibývajícími léty člověk získává naprostou svobodu. Nikdy jsem sama se sebou nebyla spokojenější,“ uvedla.

Ovšem předpoklady pro to, vypadat i v pokročilém věku skvěle, má i Paris, kterou na akci doprovodila sestra Nicky i jejich matka Kathy. I ta vypadá dobře, je vidět, že o sebe dbá.

Zmíněné ženy a spousta dalších svou účastí podpořily spolupráci organizace The Colleagues a značky Oscar de la Renta ve prospěch neziskovky Children´s Institute Inc., která například pomáhá opuštěným dětem najít rodinu. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků