Dominika Mesarošová s jednou z postižených holčiček, která má vadu sluchu již od narození.

Dominika Mesarošová s jednou z postižených holčiček, která má vadu sluchu již od narození. Michaela Feuereislová

Dominika Mesarošová už neuhání pracháče. Věnuje se raději charitě

Modelka Dominika Mesarošová (36) se na den svatého Valentýna zasnoubila s o čtyřicet let starším podnikatelem Petrem Ptáčkem. Už tak nemusí lovit movité milence a zbývá jí čas na bohulibé aktivity.

Ve středu dopoledne například navštívila Mesarošová (36) foniatrické oddělení a centrum kochleárních implantací u dětí. A nepřišla rozhodně s prázdnýma rukama. Donesla plnou přepravku hraček a šek na 55 tisíc korun.

„Ráda dělám radost, a když jsem se dozvěděla o tomto oddělení, věděla jsem, že musím pomoct. Darovaných padesát pět tisíc sice není nikterak ohromná suma, pomůže to ale aspoň jedenácti rodinám zakoupit dětmi poškozené dráty k naslouchátkům. Jeden totiž stojí pět tisíc,“ svěřila se Novinkám modelka.

Ta si s dětmi chvilku dokonce i hrála. Přiznala ale, že některé měly problém s komunikací.

„Děti byly úžasné. Mluvily ale jenom některé. Takže jsem nevěděla, na které můžu mluvit, a na které ne. Byla tam dokonce maminka, které se narodila hluchá dcera a posléze zdravý chlapeček. Říkala mi, že kdyby první byl kluk, obě děti by byly zdravé. Je to ironie osudu,“ dodala dojatá modelka. 

Karen Mchitarjan


Časová osa článků