Máme potvrzeno! Konečně se dostalo i na Česko

16. dubna 2018 0:01 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
V Praze se schyluje k otevření prvního Mi Store v České republice. To je značkový showroom, kde si prohlédnete, vyzkoušíte a koupíte produkty značky Xiaomi.
Mi Action Camera 4K

Mi Action Camera 4K Foto: xiaomi-czech

„Mi Store bude vlajková loď Xiaomi pro Českou republiku. Představte si Apple Store, jen s daleko pestřejší nabídkou, stejnou kvalitou, ale výrazně lepšími cenami,“ říká Ondřej Jirovec, ředitel společnosti Beryko, která bude obchod provozovat.

·         Kdy: 28. 04. 2018 v 11:00

·         Kde: OC Centrum Černý Most

„Zatím nemůžu prozradit detaily, ale pro první zákazníky chystáme prodejní akci, kterou Česko ještě nevidělo,“ dodává Jirovec. K vidění bude i špičkový smartphone Xiaomi Mi Mix 2 s širokoúhlým displejem bez rámečků. Nedávno si jej pro expozici moderního designu vybralo slavné pařížské Centrum Pompidou, zanedlouho bude k vidění i v Praze.

Značku Mi už dávno nevídáme jen na smartphonech, ale také na řadě dalších chytrých hraček. Mi Store nabídne elektrickou koloběžku, špičkový přenosný počítač Xiaomi Notebook Air, pro Česko lehce kuriózní rýžovar, akční kamery a širokou paletu příslušenství od sluchátek přes pouzdra po powerbanky.

Mi Robot Builder

FOTO: xiaomi-czech

Více informací na www.xiaomi-czech.cz/ccm 


Časová osa článků