Přirozená podpora pro vaše zdraví z nedotčené norské přírody!

8. dubna 2018 16:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Norsko, země, která v nás pokaždé vyvolává lehké chvění svou nespoutanou přírodou. Právě tato bohatá krajina nabízí plody, které se přetváří v ty nejkvalitnější doplňky stravy, které vám více než 10 let přináší společnost NaturaMed Pharmaceuticals.
Zázrak jménem omega-3 mastné kyseliny

Zázrak jménem omega-3 mastné kyseliny

Slýcháme o nich z reklam, čteme o nich v časopisech, ale víme, proč jsou tak zdravé? Omega-3 mastné kyseliny jsou látky, které si naše tělo neumí samo vytvořit. Přitom jsou omega-3 pro nás a náš metabolismus naprosto klíčové. Mají antioxidační účinek a prokazatelně pozitivní efekt nejen na správnou funkci očí, mozku a srdce. Jak je ale správně doplňovat? Z rostlinných nebo raději živočišných zdrojů? Co je lepší?

Více informací
nyní na Naturamed.cz
Které zvolit, rostlinné nebo živočišné?

Které zvolit, rostlinné nebo živočišné?

V rostlinné říši se nacházejí např. ve lněných semínkách, ale tento zázrak nalezneme především tučných rybách. Rostlinné omega-3 obsahují především mastnou kyselinu ALA. Kyselina ALA je ale sama o sobě pro naše tělo nevyužitelná, a proto dochází k její přeměně na EPA a posléze také na DHA. Tělo je ale schopné přeměnit pouze 2 - 5 % původního množství, zatímco u živočišných a to v první řadě u lososa dokáže vstřebat až 98 %.

Více informací
nyní na Naturamed.cz
Konzumujte dostatek omega-3

Konzumujte dostatek omega-3

Věděli jste, že průměrný Čech konzumuje v průměru o 50 % méně ryb, než je průměr na člověka v Evropské unii? V porovnání s Norskem je to dokonce 4x méně! Norsko díky oblibě ryb, jako jsou losos, makrela nebo slaneček, dosahuje průměrných 45 kg ryb na člověka ročně. Pokud si nemůžete dovolit kupovat každý týden lososa, máme pro vás alternativu v podobě doplňku stravy OmegaMarine Forte+, který obsahuje nejčerstvější rybí olej na světe. Vyzkoušejte OmegaMarine Forte+ ještě dnes! Za zkoušku nic nedáte a v tomto případě je to skutečně pravda. Stačí zaplatit pouze poštovné a balné a OmegaMarine Forte+ bude na zkoušku jen vaše!

Více informací
nyní na Naturamed.cz

Časová osa článků