Priscilla Presley

Priscilla Presley Foto: archiv JVC Group

Takhle vypadá 40 let po smrti rokenrolového krále: Elvisova manželka Priscilla přijede do Prahy se vzpomínkovým koncertem

O tom, že Elvis Presley je jednou z největších hvězd historie hudby, snad nikdo nepochybuje. Zpěvák prodal nejvíc alb, vyprodal stovky koncertů a jeho odkaz a kult žije i čtyřicet let po jeho smrti. Rokenrolový král se ovšem vymykal i svým soukromím.

V životě měl Elvis jednu jedinou manželku. Tou je herečka Priscilla Presley. Priscilla nyní chystá velkolepý vzpomínkový koncert s názvem Elvis Live on Screen, který se uskuteční také v Praze, konkrétně 8.6. se v O2 areně.

"Elvis měl jeden velký sen. Tím bylo koncertovat s velkým symfonickým orchestrem, což se mu bohužel nikdy nepoštěstilo. A já mu ho nyní pomyslně plním," řekla o připravovaném koncertu Priscilla.

V rámci koncertního turné, které již úspěšně probíhá v Evropě i Spojených státech, totiž Elvise na velkoplošné obrazovce doprovází kompletní Český národní symfonický orchestr. Toto úspěšné české hudební těleso hraje zásadní hity doprovázené Elvisovým hlasem a jeho obraz fanoušci uvidí na obrazovce nad hudebníky. Mezi písněmi pak Priscilla Presley fanouškům vypráví příběhy spjaté s jejím životem s Elvisem. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků