Gábina Lašková porodila syna.

Gábina Lašková porodila syna. Foto: archiv G. Laškové

Moderátorka Primy porodila: Synovi dala krásné jméno

Moderátorka primáckého zpravodajství a Česká Miss 2013 Gabriela Lašková (32) je maminkou. Na Velký pátek porodila v Praze U Apolináře chlapečka.

Teď společně s první fotografií po porodu prozradila detaily i jméno svého syna.

"Byl to ten největší Velký pátek v našem životě, narodil se nám syn Benedikt. Maličký je v pořádku, velikonoční svátky jsme si užili v klidu v porodnici. Dnes už jsme společně doma. Je to opravdu největší štěstí v životě, jsme rodina," prozradila šťastná maminka.

Chlapeček přišel na svět bez problémů přirozenou cestou. "Že přišel na svět, jsme řekli jen rodině a přátelům, dobu pobytu v porodnici jsme si chtěli ponechat maximálně pro sebe," prozradila kráska.

Gabriela s manželem Filipem teď prožívají nejkrásnější okamžiky života. "Maličký se má k světu a oba jsme v pořádku. Konečně jsme doma a můžeme si to naše štěstí užívat naplno," dodala Gábina.

Královna krásy z roku 2013 moderovala hlavní zpravodajskou relaci Primy s Romanem Šebrlem od června 2014. V únoru letošního roku nastoupila na mateřskou dovolenou a za moderátorským pultem ji začátkem března vystřídala Eva Perkausová. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků