Demi Moore prožívá smutné období, přesto se stala tváří značky Ann Taylor.

Demi Moore prožívá smutné období, přesto se stala tváří značky Ann Taylor. Profimedia.cz

Demi Moore navzdory manželově nevěře vypadá v nové módní kampani senzačně

Osmačtyřicetiletá Demi Moore svou hereckou profesi nezapře. Přestože světovými médii v současnosti otřásá sexuální aféra jejího manžela Ashtona Kutchera (33) s mladou studentkou Sarou Leal (23), ona se dokáže nad vše povznést a na fotografiích působit zcela vyrovnaně. V době, kdy si jí fotografové všímají ještě více, než dřív, v „naději“, že ji spatří ve zkroušeném stavu, se Demi stala tváří nové kampaně americké značky Ann Taylor.

Krásné snímky inspirované zimním obdobím a vánočními svátky nafotil Norman Jean Roy. Bez povšimnutí však nemůže zůstat její do očí bijící štíhlost. Super.cz nedávno informoval, že Moore během posledních týdnů výrazně zhubla a téměř se ztrácí před očima. Tyto fotografie jsou toho jen dalším důkazem. Herečka tak nejspíš před Royem jen odvedla skvělou práci, ale jinak má kvůli stresu z nastalých problémů v manželství potíže s jídlem.

Pro Ann Taylor Demi pracuje již podruhé, poprvé to bylo pro letošní podzimní kampaň. Nové fotografie se mají objevit jako inzerce v prosincových číslech několika amerických magazínů. Samotná Demi si přitom spolupráci se značkou velice chválila, je proto velice pravděpodobné, že v ní i nadále bude pokračovat. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků