Ženšen pomáhá již 5000 let

25. března 2018 17:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Ženšen pravý nebo také „kořen života“ můžeme označit jako jeden z největších pokladů čínské medicíny. Tvar léčivého kořene připomíná postavu člověka a evokuje jeho symboliku k našemu tělu. V čínské medicíně byly přisuzovány ženšenu až mýtické účinky.
Není ženšen jako ženšen

Není ženšen jako ženšen

Po celém světě se pěstuje 13 různých typů ženšenů, ale jen pravý C.A. Meyer má však jedinečné účinky na naše zdraví. Pro dosažení vysokého obsahu blahodárných látek musí mít ženšen špičkové podmínky a dostatek času pro růst. Proto je nutné sledovat obsah ginsenosidů, ne jen pouhý obsah extraktu ženšenu. Právě bezkonkurenční obsah ginsenosidů dělá z ŽenŠen Energy+ ten nejkoncentrovanější ženšen v České republice.

Koupit
nyní na Naturamed.cz
Vybírejte pečlivě

Vybírejte pečlivě

K tomu se váže zásadní rozdíl v kvalitě jednotlivých typů ženšenu, obzvláště pak podmínek, za kterých jsou pěstovány, protože pravý kvalitní ženšen roste až 6 let. Ve všech částech této rostliny se nachází mnoho aktivních látek včetně aminokyselin, alkaloidů, fenolů, proteinů, polypeptidů a vitamínů B1 a B2. Dále obsahuje vitamín A, B6 a zinek, které napomáhají tvorbě hormonů brzlíku, nezbytných pro fungování obranného systému. Ženšen vám pomůže zlepšit vaši vitalitu, zvýšit hladinu energie a celkově podpořit i vaše zdraví.

Koupit
nyní na Naturamed.cz
Pravidelná konzumace je blahodárná

Pravidelná konzumace je blahodárná

Pokud se cítíte vyčerpaní a bez energie, měli byste vyzkoušet nový ŽenŠen Energy+, nejkoncentrovanější ženšen v ČR s vitamíny z nejlepších ingrediencí, které zmírní vaši únavu a dodají vám dostatek energie na všechny vaše aktivity, co máte rádi. Navíc budete schopni snášet vyšší fyzickou i duševní zátěž. Doplněk stravy ŽenŠen Energy+ je určen pro všechny, kteří hledají pouze pravé přírodní ingredience a osvědčenou kvalitu norského firmy NaturaMed Pharmaceuticals. Vyzkoušejte ŽenŠen Energy+ zcela zdarma! Platíte pouze poštovné a balné za 49 Kč.

Koupit
nyní na Naturamed.cz

Časová osa článků