Kamila si užívá moře v Egyptě.

Kamila si užívá moře v Egyptě. Foto: Veronika Šimůnková/Brayka Bay Resort (10x)

Břišáky má jako z kamene: Kamila Nývltová vystavila svoje vymakané tělo v bikinách

Zpěvačka Kamila Nývltová (33) opět zamířila do své oblíbené destinace Marsa Alam v Egyptě. Kamila si v poslední době hodně hlídá svou figuru a je na své vysportované tělo náležitě hrdá. Při pobytu na dovolené však neodolá sladkostem, a tak si ani zde nemůže dovolit se pouze „válet“ na pláži. „Já sladkosti opravdu miluju a není v mých silách se na všechny ty dobroty tady jenom koukat,“ svěřila.

A tak každé ráno poctivě vyráží vstříc běžeckým stezkám, kterých je v resortu naštěstí dostatek. „Já vím, jsem magor, ale už jsem na tom sportování závislá. Tady už je v osm ráno krásných 28 stupňů. Sice vždy ke konci lapám po dechu jako nějaký vyprahlý velbloud v poušti, který nemá absolutní vidinu toho, že by se ještě někdy napil, ale za ten výsledný pocit to stojí,“ prozradila.

Kamila je tak pro místní obyvatele každodenním ranním zpestřením, vždy ji při běhu všichni zdraví a fandí jí. Při focení v bikinách zde taky způsobila pořádný rozruch. Nicméně své fanoušky o tyto žhavé snímky sexy zpěvačka neochudila, a tak se můžete společně s námi podívat, jak focení dopadlo.

Zpěvačka si užívá odpočinku, než se její pracovní proces rozjede závratným tempem. V přípravách je projekt, kde bude zpěvačka představena jako „Nová K.A.M.I.L.A“, na kterém pracuje celý tým, včetně nového managementu. Hned po příletu se Kamila zavře do studia, kde momentálně vzniká její nová autorská deska. Producentem alba je zpěvák a leader skupiny Kabát Josef Vojtek. Ten také některé písně přímo sám složil. Autory textů budou např. Xindl X, Patricie či Petra Closer Cvrkalová. Fanoušci se tak mohou těšit na zbrusu nové písně, které Kamila svému publiku představí na koncertech již letos. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků