Elizaveta Maximová

Elizaveta Maximová Foto: Super.cz/archiv FTV Prima

Místo herectví by klidně mohla fušovat do modelingu: Seriálová kráska z Poldy nafotila žhavé snímky

Takhle ji v seriálu určitě neuvidíte! Talentovaná mladá herečka Elizaveta Maximová (26) nafotila žhavé snímky, vedle herečky by z ní mohla být rázem modelka!

Její štíhlou postavu dokonale lemují overal nebo černá krajka. A fotografování si skutečně užívala. „Focení mám ráda, beru to jako součást profese a upřímně mě to baví,“ říká herečka, která si zahrála i v Národním divadle či v Divadle Na Fidlovačce.

A televizní diváci ji teď vídají v seriálu Polda. S profesionálním fotografem strávila v ateliéru čtyři hodiny. Na každý záběr ji totiž tým musel připravit.

„Dlouhé přípravy před focením mi nevadí, obzvlášť když se na place sejdou skvělí a zajímaví lidé. Ráda pozoruji maskéry, stylisty a fotografy při práci,“ prozradila Elizaveta.

Uvažovala někdy o práci modelky? „Od raného dětství jsem chtěla být herečkou, o modelingu jsem nikdy vážně neuvažovala už jenom kvůli své malé výšce a velké lásce k jídlu,“ směje se kráska.

V primáckém seriálu Polda hraje dceru Davida Matáska a je přítelkyní Igora Orozoviče. A co víc! Je těhotná, protože spolu čekají dítě. Proto musela před kameru s umělým bříškem.

„To těhotenské bříško bylo opravdu krásně udělané, až jsem se divila, jak realisticky působí nejen na mě, ale i na okolí. A bylo docela těžké. Po několika hodinách chození s ním jsem se proto upřímně radovala, že ho zase můžu sundat,“ směje se Elizaveta, která hrála také v seriálech Trpaslík, Spravedlnost či v televizním filmu Dívka za zrcadlem. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků