Olivia Cooke dostala příležitost u Stevena Spielberga.

Olivia Cooke dostala příležitost u Stevena Spielberga. Profimedia.cz

Hra začíná: Znáte už tuto roztomilou brunetku? Kvůli dekoltu si možná nevšimnete očí, ale byla by to škoda

Herečka Olivia Cooke (24) zatím není ve světlech reflektorů moc dlouho, na své profesní dráze ovšem nabrala velmi dobrý směr. Ví se o ní díky účinkování v seriálu Batesův motel, který ji dostal do povědomí nejen diváků, ale také tvůrců, a obrovskou filmovou příležitost jí dal režisér Steven Spielberg, jenž ji obsadil do hlavní role svého nejnovějšího filmu Ready Player One: Hra začíná. Na londýnské premiéře snímku tak nemohla chybět.

Aby si již tak garantovanou pozornost okatá brunetka ještě pojistila, na akci dorazila ve světle fialové blyštivé róbě s výstřihem, které si zkrátka nešlo nevšimnout. Olivia tak vynikla i v konkurenci kolegyně Hannah John-Kamen, která oblékla jasně žluté šaty. Autor snímku naopak dorazil velmi neformálně, v modrých kalhotách, šedém saku a bekovce.

Dalším mladým hercem, na kterého Spielberg v novém sci-fi vsadil, je jednadvacetiletý Tye Sheridan. Ten se navzdory nízkému věku objevil už ve více než desítce filmů včetně Bahno z Mississippi nebo X-Men: Apokalypsa. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků