Dana Morávková

Dana Morávková Foto: archiv Elega (6x)

Návrhářkou i modelkou v jedné osobě: Dana Morávková nafotila novou sérii snímků, kde jí to neskutečně sekne

Málokterá celebrita může tvrdit, že s věkem roste i její popularita. Herečka Dana Morávková (51) je však důkazem, že i ženy zrají jako víno. Český národ ji miluje jako notoricky známou seriálovou lékařku a pracovní i obchodní nabídky se na ni valí ze všech stran.

S jarem přišla spousta nových příležitostí a jeden splněný sen. „Od února mám svůj pořad na TV Barrandov. Jmenuje se Tenký led a témata jsou vážná i nevážná, přesně taková, jaký je život sám. Nazkoušela jsem také nové divadelní představení ‘Kdes to byl(a) v noci‘ v Divadle Bez zábradlí a stále točím. Nejvíc se ale těším na to, až v druhé polovině března představím svou kolekci kabelek pro jaro a léto, jaké budou reakce zákaznic. Letos se bude poprvé představovat v Třebechovicích pod Orebem, kde se také vyrábí,“ líčí svůj program herečka, která byla jako vždy nejen návrhářkou, ale i modelkou při focení kabelek.

Dana se na jarní únavu v takovém zápřahu nemůže vymlouvat, energie má na rozdávání. Její tip na dobrou náladu je až směšně jednoduchý: „Miluji humor a strašně ráda se směji. To pomáhá na všechny splíny a únavy světa,“ míní. Svůj podíl na nekonečném přívalu energie má určitě i její milující rodina. „I když je můj pracovní program trochu nabitý, na rodinu si udělám čas vždycky. Najdeme si pár dní, kdy zmizíme a užijeme si čas jenom pro sebe,“ usmívá se populární herečka. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků