Alice Bendová a Dáda Patrasová

Alice Bendová a Dáda Patrasová Foto: Instagram D. Patrasové

Královna filtrů a retuší: Patrasová kvůli touze po věčném mládí rozmazala na společné fotce sexbombu Bendovou i Županiče

Herečka, zpěvačka a královna dětských srdcí Dáda Patrasová (66) patřila v osmdesátých letech k našim největším sexsymbolům. Dnes je z ní vitální šedesátnice, která moc dobře ví, že čas nezastaví, a tak se snaží omládnout aspoň ve virtuálním světě, což je možná škoda.

Dáda se na sociální síti pochlubila několika fotkami se svými kolegy, na čemž by nebylo vůbec nic zvláštního. Až na to, že fotky na Istagramu projela filtrem, aby vypadala na první pohled atraktivnější a hlavně mladší.

S filtry a nejrůznějším retušovacími vychytávkami se to ale nesmí přehánět. Dáda se na jednom ze snímků zvěčnila s krásnou herečkou Alicí Bendovou (49), jež byla kvůli filtru úplně rozmazaná! A Dáda zase až nepřirozeně "rozpitá".

Pohled na rozmazané dámy tak nebyl vůbec pěkný, čehož si všimli i fanoušci: „Škoda těch filtrů, jste i bez nich krásné ženy,“ zněl jeden z mnoha komentářů. „Filtr už ne. Je to moc. Jste krásná bez něj!“ přidal se další.

Někteří si už ale nebrali servítky vůbec: „Ty filtry už přeháníte, Alice už přišla o oko,“ vytýkal Dádě jeden z fanoušků.

Královna dětských srdcí se ale nepoučila a zveřejnila další fotku podobného ražení. Tentokrát kvůli touze po omlazení téměř vymazala herce Ladislava Županiče! „Pan Županič má filtrem téměř vygumovaný obličej. Škoda,“ nešetřilo se kritikou na Dádině profilu.

Patrasová samozřejmě věk nezastaví, ale za svou přirozenou vizáž by se neměla stydět. A pokud už si opravdu nemůže pomoct, stačilo by filtrování jen trošku omezit. Přeci jen není pro Alici Bendovou moc lichotivé, když jí kolegyně takto necitlivě rozmaže obličej. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků