Hailey Baldwin

Hailey Baldwin Profimedia.cz

Oblékla se jen do hvězdné záře? Takhle dcera známého herce moderovala slavnostní ceremoniál

Na iHeartRadio Music Awards je už takovou tradicí, že moderování galavečera je svěřeno nějaké slavné modelce. V roce 2016 se osvědčila Gigi Hadid (27), letos dostala šanci Hailey Baldwin.

Jednadvacetiletá kráska je dcerou herce Stephena Baldwina a neteří jeho slavnějšího bratra Aleca Baldwina. Do Hollywoodu ji to ale prozatím netáhne. Než by se předváděla před kamerou, raději vystavuje své tělo v kampaních.

Teď ovšem k herectví udělala první krůček. V Los Angeles se společně s DJem Khaledem postavila na pódium jako moderátorka večera plného hudebních hvězd. „Znervózňuje mě to, jak jsem klidná. Snažím se to moc neprožívat a být v pohodě. Myslím, že diváci víc ocení přirozenost než strojenou dokonalost,“ řekla Hailey před přenosem.

Modelka během večera vystřídala několik outfitů. Nejzajímavější byl ten, v němž zapózovala fotografům stejně jako přicházející hosté. Její třpytivý overal byl hodně odvážný. Hailey v něm obnažila téměř celou hruď a vypadala, jako kdyby se oděla jen do hvězdné záře. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků