Taylor Hickson se v roce 2016 zranila při natáčení filmu. Jizva na levé tváři je viditelná i přes léčbu, zákroky a make-up.

Taylor Hickson se v roce 2016 zranila při natáčení filmu. Jizva na levé tváři je viditelná i přes léčbu, zákroky a make-up. Profimedia.cz

Dvacetiletá herečka zažalovala produkční společnost. Po natáčení hororu jí zůstal zjizvený obličej

Dvacetiletá Taylor Hickson zažalovala kvůli zranění během natáčení hororu Ghostland produkční společnost. Herečka se při jedné scéně vážně pořezala v obličeji. Ke zranění došlo už koncem roku 2016, žalobu podala v pátek.

Hickson měla natočit emotivní scénu, kdy pěstmi rozbíjí sklo ve dveřích. Režisér ji měl údajně požádat, aby do skla bušila silněji. Spor jej nejmenuje, herečka žaluje produkční společnost. Sklo se následně roztříštilo a herečka dveřmi proletěla a pořezala se. V nemocnici jí obličej sešili 70 stehy, poté podstoupila několik dalších zdravotních i estetických zákroků.

„Víc jak rok po incidentu (Hickson) zůstala permanentně zjizvená na levé části obličeje“, cituje žalobu Daily Mail. „Momentálně není známo, jestli budoucí péče včetně plastické operace zredukuje stopy po zranění“. Herečka v žalobě také tvrdí, že ji zranění připravilo o příjmy z budoucích projektů. Ironií osudu je, že na plakátu na film, který bude mít nyní v března premiéru, je roztříštěná ženská tvář. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků