Vojta Košař, Vojta Marton, Daniel Hudček a Martin Dufek (na fotce z levé strany) se svou hudbou snaží získat nejen dívčí srdéčka.

Vojta Košař, Vojta Marton, Daniel Hudček a Martin Dufek (na fotce z levé strany) se svou hudbou snaží získat nejen dívčí srdéčka. Foto: Lenka Hatašová

Holky, pozor! Tahle chlapecká partička teď bude usilovat o vaši přízeň

9. března 2018 13:06

Fanynky chlapeckých kapel by měly rychle zpozornět!  Na scéně se totiž objevila další partička, která by mohla být potenciálním terčem jejich zájmu. Čtveřice, která si dnes říká Realita, se dávala dohromady postupně.

Kapela se neobešla ani bez klasických příchodů a odchodů jejích členů. Základní sestava kapely ve složení Daniel Hudček, Vojta Marton a Vojta Košař se seznámila na inzerát. Základní kámen byl prý položen v magické datum předpokládaného konce světa 21. 12. 2012.

„Nejnovějším přírůstkem sestavy je zpěvák a baskytarista Martin Dufek, který na nových fotkách kapely neváhal pózovat v kožichu, v němž kdysi jako interpret pózoval Leoš Mareš.

Rádiovým éterem zní v současnosti jejich píseň Skrýš. Kluci k ní natočili i videoklip. Název písně může prý evokovat i někdejší zkušebnu kapely. „Začínali jsme zkoušet v prostoru na starém plzeňském nádraží, kde jsme se schovávali před světem. Společnost nám tam nejednou dělaly krysy,“ vzpomínají kluci na dobu svých úplných začátků. 

Jiří Nedvídek , Super.cz


Časová osa článků