Jak kombinovat trendy hvězdičkové povlečení? Inspirujte se

Dotkněte se hvězd! Na pole interiérového designu jich dopadlo víc, než kolik spatříte na srpnové obloze. Není divu. Dokonalá symetrie, symbolika úspěchu, spojitost s magií, jež každá noc přináší… Hvězdy a hvězdičkové povlečení zkrátka nelze nemilovat. Možná i vy se však obáváte, že výrazný motiv těžko zakomponujete do stylu, v jakém máte svůj domov zařízený. Zbytečně! Poradíme vám, jak nechat hvězdy ve vaší ložnici skutečně zazářit.
Ladit nebo neladit?

Ladit nebo neladit?

Pravděpodobně už jste někdy čelili otázce, zda svému loži pořídit kabátek v barvě okolního interiéru, nebo se variantě jdoucí tón v tónu raději vyhnout. Řešení je prosté. Pokud máte ložnici v neutrálních světlých tónech, můžete se jich držet i při volbě barvy povlečení. V takovém případě povlečení s hvězdičkami vynikne, přesto si místnost zachová svůj nádech minimalismu. Příkladem, jenž vydá za tisíc slov, je mikroplyšové povlečení Exclusive Stars v šedé barvě.

Více informací
nyní na mkluzkoviny.cz
Hvězdné přehozy

Hvězdné přehozy

Ani milovníci přehozů nemusí truchlit, hvězdičková mánie zasáhla také tento typ lůžkovin. Přehozem oživíte jakékoliv jednobarevné povlečení a ložnici elegantně oživíte, v létě vám zase přehoz skvěle poslouží coby lehká přikrývka. Zkuste to s kouskem Starly.

Více informací
nyní na mkluzkoviny.cz
Hvězdičky jednoduchost interiéru nenaruší

Hvězdičky jednoduchost interiéru nenaruší

Pakliže jste vyznavači bílého domova, určitě se nebojte jednobarevnost rozrazit pestrým povlečením v růžové, modré či třeba černé kontrastní barvě, jak je tomu v případě povlečení Hvězdy DUO. Světlé hvězdičky coby dekorace vytvoří pomyslný designový most mezi sněhobílým královstvím kolem a povlečením, zatímco barevný tón ložnici dodá šmrnc. U barevných stěn se nesnažte dodržovat stejnou barvu a raději se uchylte k neutrální variaci povlečení z hvězdičkové látky.

Více informací
nyní na mkluzkoviny.cz
Místo, kde se to hvězdičkovým povlečením jen hemží

Místo, kde se to hvězdičkovým povlečením jen hemží

Kde seženete všechny myslitelné variace hvězdičkových povlečení i materiálů? Expertem na trendový motiv je obchod mkluzkoviny.cz. Zde si můžete kromě samotného povlečení vybrat také padnoucí prostěradla a další ložní, koupelnový nebo kuchyňský textil.

Více informací
nyní na mkluzkoviny.cz

Časová osa článků