Karel Gott

Karel Gott Foto: Petr Adámek

Karel Gott z obřího zahraničního turné: Je to záběr, ale musím to zvládnout

Zpěvák Karel Gott (80) má za sebou devatenáctý z 44 koncertů v rámci svého zahraničního turné. "Je to záběr. Ale ve svém věku se nesmím rouhat. Proto jsem vzal tuhle nabídku, protože člověk neví, jak dlouho bude žít, nebo zda o něj ještě někdy bude zájem," řekl Super.cz Gott (80).

"Na cestách jsem již tři týdny, teď nás čeká zhruba dalších čtrnáct dnů, pak týden doma a znovu na cesty. Je to náročné. A ještě nejsme ani v polovině. Na druhou stranu i v Německu jsou vidět dopady krize, lidé nekupují desky a ubývá jich i na koncertech, my ale máme stále plné haly," raduje se největší česká hvězda showbyznysu.

S programem Frühlingsfest der Volksmusik zavítá mimo Německo také do Belgie, Dánska, Rakouska a Švýcarska. Již koncem měsíce se ale na skok staví v Praze, aby natočil další díly svého úspěšného rozhlasového pořadu Zpátky si dám tenhle film.

"Jsem moc rád, že mi rozhlasoví pracovníci nechávají naprosto volnou ruku. Snažím se každému dílu dát dramaturgickou tvář, takže pokaždé je relace monotematická. Jsem rád, že je o to zájem," dodal Karel Gott. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků